Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do poszczególnych komentarzy.

 

Polecam każdemu Biuro Nieruchomości MTM.

Pełen profesjonalizm, miła obsługa, fachowa pomoc, aktualne oferty, porady, cierpliwość. Biuro MTM cechuje duża otwartość i dostępność (bardzo dobry kontakt mailowy, telefoniczny i bezpośredni). W szczególności dziękuje właścicielowi biura Panu Andrzejowi Kłosińskiemu za wiedzę i wyjątkową kulturę oraz indywidualne podejście do klienta i zaangażowanie.
 

Gorąco polecam, Marta Anna Nowińska - marta.noko@hotmail.com


Bardzo dziękuje za sprzedaż domu i działki, biuro pomogło mi w sprawach związanych z podziałem geodezyjnym. Szybko znaleziono klientów a następnie wyszukano mi mieszkanie na ulicy Broniewskiego, które spełnia moje oczekiwania.

Polecam. Edmund Cz. - 604 303 989


Pełen profesjonalizm, szeroki wachlarz usług. Dziękuje za sprzedaż mieszkania na ul. Broniewskiego.

Gorąco polecam tel. 536203593 - Paweł.


Dobra wycena domu. Dziękuje za szybką sprzedaż oraz znalezienie mieszkania na ul. Gagarina z którego jestem bardzo zadowolony. Specjalne podziękowania dla szefa biura .Tel. 515 495 934.


Sprzedałem mieszkanie na ul. Jaśminowej za pośrednictwem tego biura. Jestem bardzo zadowolony i na pewno będę polecał znajomym.

Tel - 664 562 196


Serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja za profesjonalizm i rzetelność jak również zaangażowanie przy sprzedaży mieszkania na ul. Grunwaldzkiej (komuna paryska).Gorąco polecam usługi tego pana!!!

Tel.697 580 874 - Wojciech Obłoza.


Bardzo dziękuje za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Chrzanowie na ulicy Mieszka 1 z uwagi na skomplikowanie mojej sprawy a co za tym idzie rzetelną i fachową pomoc pracowników Biura Nieruchomości M.T.M

Bogdan - 501326083


Wszystkim polecam Biuro Nieruchomości M.T.M odznacza się ono fachowością, dobrym podejściem do klienta oraz bezkonkurencyjną prowizją.

Pozdrawiam - Tomek - tango125@interia.pl


Biuro Nieruchomości MTM Pana Andrzeja Kłosińskiego możemy polecić z czystym sumieniem. Rzetelna, miła i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt z Panem Andrzejem (umawialiśmy się bez problemu nawet w sobotę czy też w godzinach wieczornych). Potrzebna dokumentacja przy zakupie domu (sprawa była skomplikowana i złożona) sporządzona została z najwyższą starannością i to wszystko za przystępną kwotę.

Pozdrawiamy, Agnieszka i Damian K.- damikat@interia.pl


Dziękuje biuru nieruchomości M.T.M i jego pracownikom za pomoc w sprzedaży mieszkania otrzymanego w spadku. Wysokie kompetencje i pełna dyspozycyjność a to wszystko za przystępną cenę.

Jan tel. 517-954-206.


Dziękuje za szybką sprzedaż mieszkania przy ulicy Azot. Pełen profesjonalizm szczerze polecam. Ewa G.


Witam. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru agencji nieruchomości. Co mnie zaskoczyło: pełen profesjonalizm, pełna obsługa a co najważniejsze miła atmosfera! Komfortowo i bezpiecznie, wszytko dobrze zorganizowane. Pan Andrzej Kosiński okazał się bardzo sumienny i dokładny, a przede wszystkim rzetelny. Naprawdę godny zaufania. Biuro pomocne i z dużym doświadczeniem na rynku. Oczywiście polecam również biorąc pod uwagę zaangażowanie w sprawę. Wszystko dopięte na ostatni guzik.

Polecam! KN - knoszczynska@interia.pl


Polecam Biuro Nieruchomości M.T.M – profesjonalne podejście do klienta !!! - Tomek – txm3@wp.pl


Dziękuje za rzetelna i fachową obsługę przy zakupie mieszkania. Bardzo dobry kontakt z biurem oraz rewelacyjne warunki współpracy – negocjowanie prowizji.

Polecam – Daniel - 669-111-881


DZIEKUJE I JESZCZE RAZ DZIĘKUJE !!!! Właściciel Biura Nieruchomości MTM p.Andrzej Kłosiński odnalazł mój telefon komórkowy o wartości 600 zł po czym był tak uprzejmy i uczciwy poinformował mnie o tym fakcie. Telefon został bezpłatnie zwrócony za co jeszcze raz serdecznie dziękuje Panu Andrzejowi jak i p.Wojciechowi Kosowskiemu.

Gabriela Palka - gabi.net@wp.pl


Gorące podziękowania dla biura M.T.M. Profesjonalizm i rzetelna obsługa w zakresie sprzedaży domu.

Marek - 608741648.


Serdecznie polecam usługi tego biura. Wszystkie formalności zostały załatwione z należytą starannością. Dziękuje !!! - Jarosław jaroslawpool46@gmail.com


Sprzedaży mojego mieszkania towarzyszyła trudna sytuacja .Biuro Nieruchomości M.T.M zaoferowało kompleksową pomoc. Polecam wszystkim nowym klientom !!!

Dominika - 796-719-945.


Rekomenduję firmę MTM Nieruchomości jako solidną, wiarygodną w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań związanych z obrotem nieruchomościami. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. W pełni profesjonalna obsługa oraz proklientowskie podejście zasługują na pochwałę i naśladownictwo. Serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę.

Agnieszka Jagusiak agnieszka.jagusiak@bnpparibas.pl


Biuro Nieruchomości M.T.M kompleksowo pomogło mi przy zakupie mieszkania. Dziękuje panu Andrzejowi Kłosińskiemu za okazaną cierpliwość oraz wyrozumiałość a przy tym bardzo korzystne warunki współpracy. Dziękuje dziękuje dziękuje.

Rafał - 515-497-580.


Witam. Zacznę od tego że współpraca z Sz.P Kłosińskim zaczęła się 2 miesiące temu. My jako młode małżeństwo poszukiwaliśmy mieszkania. Jak się okazało jest to najlepsza osoba z powołania do zajmowania się takimi transakcjami. Nie mieliśmy żadnych problemów z czymkolwiek. Cala oprawa prawna w profesjonalnym wydaniu. Cechy najważniejsze: Bardzo dobry kontakt Bardzo dobra znajomość rynku Wytrwałość Porady pod względem prawnym profesjonalne Najtańsza prowizja ( i tu na sto procent jestem o tym przekonany ) Elastyczne godziny pracy Szybkość działania Uczciwość Dziękujemy za sprawnie przeprowadzona transakcje i pozdrawiamy.

Tomek - glabson1982@gmail.com


Mój przypadek był bardzo skomplikowany dzięki pomocy biura nieruchomości M.T.M udało mi się kupić mieszkanie.

Adrian – 505-519-711.


Wiele biur miało w ofercie moje mieszkanie ale dopiero biuro nieruchomości M.T.M sprzedało moje mieszkanie w krótkim czasie.

Polecam Krzysztof – 791-353-526.


Dziękuje pracownikom biura nieruchomości M.T.M za fachową oraz kompleksową pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania w Chrzanowie na osiedlu Północ. Współpraca z tym biurem to czysta przyjemność a to wszystko na naprawdę przystępnych warunkach.

Polecam Iwona – 662359241


Biuro Nieruchomości M.T.M okazało się bardzo pomocne przy zakupie mieszkania. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim planującym zakup własnego M.

Seweryn - 669-578-532.


Pragnę docenić profesjonalizm i doskonałe rozeznanie rynku a przy tym bardzo dogodne warunki współpracy.

Szczerze polecam Agnieszka - 507-812-879.


Polecam biuro nieruchomości M.T.M wszystkim poszukującym mieszkań w rozsądnej cenie.

Michał - 889-698-486.


Za pośrednictwem biura nieruchomości M.T.M kupiłem dom, sprzedałem mieszkanie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim! Dziękuję!!!

Henryk - 604-459-056.


Sprzedawałem kawalerkę w Jaworznie na Komunie przy pomocy biura nieruchomości M.T.M Transakcja była szybka i fachowa. Gorąco polecam! - Rafał 668-210-604.


Podziękowanie Za dobrze wykonane usługi w zakresie sprzedaży mieszkania w Jaworznie znajdującego się przy ul. Insurekcji Kościuszkowskiej. Podziękowanie kieruję pod adresem firmy M.T.M., której szefem jest Pan Andrzej Kłosiński.

Z poważaniem, Kazimierz Lenda 503372631


Witam. Z miłą chęcią wystawiam bardzo pozytywną opinię na temat współpracy z firmą jako pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Kontakt osobisty bardzo uprzejmy, zaangażowanie pracowników i właściciela bardzo duże w załatwianiu wszelkich spraw związanych ze sprzedażą mojego mieszkania. Wszystkich zainteresowanych borykających się z zakupem lub sprzedaż nieruchomości polecam tą firmę.

Pozdrawiam, Jarosław Myśliwiec 504612894


Szczerze polecamy wszystkim Biuro Nieruchomości MTM, uzyskaliśmy pomoc przy zakupie mieszkania. Cechy wyróżniające biuro na tle innych to rzetelność, sumienność, profesjonalizm, dobry kontakt. Pomimo trudności wszystko dzięki Panu Andrzejowi poszło szybko na czym nam bardzo zależało. Dziękujemy :)

POZDRAWIAMY Agnieszka i Mateusz 507812877


Bardzo profesjonalna obsługa, bardzo dobre rozumienie potrzeb klienta, szybkie i skuteczne działania przy wyszukiwaniu klientów oraz mieszkań. Oto główne zalety Agencji MTM. Polecam Agencje MTM wszystkim.

Paweł M - madey42@wp.pl


Podziękowanie!!! Miałam okazję współpracować z Biurem Nieruchomości MTM, którego właścicielem jest Pan Andrzej Kłosiński. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolona, osoby tam pracujące wykazują pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Moja nieruchomość została sprzedana w bardzo krótkim czasie. Pan Kłosiński przeprowadził mnie przez sprzedaż nieruchomości i kupno mieszkania, aż po wprowadzenie się do niego już po remoncie. Serdecznie Panu dziękuję za wszechstronną, profesjonalną i kompleksową weryfikację dokumentów oraz informacji. Z czystym sumieniem polecam Pana Andrzeja, jest osobą rzetelną, wie gdzie i co jak załatwić i do tego jest miły i uczynny. Zaskoczył mnie mile swoim indywidualnym zaangażowaniem za co jestem niezmiernie wdzięczna. Jeszcze raz polecam biuro nieruchomości MTM.

Władysława - wladzia521@op.pl - 784-682-051


Gorąco polecam Biuro Nieruchomości M.T.M. Moja współpraca z tym biurem przebiegła w sposób szybki i rzetelny. Bardzo doceniam zaangażowanie i profesjonalizm pracowników.

Pozdrawiam, Michalina J. 32 616 61 64


Biuro Nieruchomości M.T.M. jako jedyne potrafiło w szybki sposób znaleźć kupca na moje mieszkanie. Moja współpraca z innymi biurami nieruchomości nie przyczyniła się do tak szybkiej i efektownej sprzedaży jak uczynił to właściciel biura M.T.M. Pan Andrzej Kłosiński. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc sprzedaży i polecam to biuro jako jedyne efektywnie pracujące.

Pozdrawiam, Krzysztof L. 728-794-335


Witam Współpracę z Biurem Nieruchomości MTM wspominam i jeszcze długo będę wspominała bardzo mile. Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie mogę załatwić wszystkie sprawy związane z kupnem mieszkania. Zaledwie tydzień od oględzin mieszkania, byłam już jego właścicielką. Dodam również, że już po pierwszej wizycie w biurze, zajęto się poszukiwaniem dla mnie odpowiedniego mieszkania. Nie musiałam się kompletnie niczym martwić. Wszelkie sprawy związane z dopilnowaniem doprowadzenia transakcji to finalizacji zostały bardzo szybko i sprawnie załatwione. Ważnym jest również, że mimo, iż od kupna mieszkania minęło ponad miesiąc, nadal mogę liczyć na pomoc i rady Pana Andrzeja. Myślę, że jest to kolejny argument, którego można użyć polecając innym współpracę z Biurem Nieruchomości MTM. Profesjonalne oraz indywidualne podejście właściciela biura, Pana Andrzeja Kłosińskiego do klienta, utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że wybór Biura MTM to moja najlepsza decyzja.

Monika P 511-177-460 menika87@o2.pl


Serdeczne podziękowania dla Biura Nieruchomości M.T.M. za wytrwałość w sprzedaży mojego mieszkania. Pomimo wielu przeszkód sprzedaż mojego mieszkania została sfinalizowana w sposób bardzo profesjonalny. Pan Andrzej Kłosiński dopilnował wszystkich najdrobniejszych szczegółów co przyczyniło się do płynności przeprowadzonej transakcji. Gorąco polecam współprace z Biurem Nieruchomości M.T.M.

Jolanta M. – 789267847


Witam, Miałem problemy ze sprzedażą swojego mieszkania, ale po rozpoczęciu współpracy z Biurem Nieruchomości M.T.M. szybko znaleziono kupca, a sfinalizowanie sprzedaży przebiegło w ekspresowym tempie. Na dodatek uzyskałem duże wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Bardzo polecam Biuro Nieruchomości M.T.M.

Jacek S. – 693119260


 MTM - szybko, sprawnie i profesjonalnie. Kupowałam mieszkanie za pośrednictwem tego biura, nim minął tydzień stałam się właścicielką mieszkania. Pan Andrzej Kłosiński to odpowiednia osoba na właściwym miejscu.

Serdecznie dziękuję Anna ania_turek1@o2.pl


Biuro Nieruchomości M.T.M. pomogło mi w sprzedaży mieszkania. Było sumienne i rzetelne w załatwieniu wszelkich formalności związanych z tą transakcją.

Godne Polecenia. Wojciech 507-073-425


Biuro Nieruchomości M.T.M. jest firmą godna polecenia, ponieważ wszystkie sprawy związane ze sprzedażą mojego mieszkania przebiegły w sposób szybki i efektowny. Wszelkie problemy, które wynikły w tracie sprzedaży zostały bardzo szybko rozwiązane i nie zakłóciły przebiegu sprzedaży mojego mieszkania.

Polecam, Andrzej Cz. 600-327-974


Witam, Chciałam bardzo polecić Biuro Nieruchomości M.T.M. Współpraca z tym biurem to czysta przyjemność. Nie musiałam przejmować się wszelkimi formalnościami związanymi ze sprzedażą mojego mieszkania, wszystko to nadzorowali pracownicy biura.

Gorąco polecam, Irena G. 600-008-993


Po długich poszukiwaniach mieszkania i kontaktach z różnymi biurami nieruchomości w Jaworznie, całkiem przypadkowo trafiliśmy z narzeczonym na ofertę biura MTM. Okazało się, że trafiliśmy w dziesiątkę :) Rzetelna i miła obsługa. Bezproblemowo załatwiliśmy wszystkie sprawy związane z zakupem nieruchomości. Pan Kłosiński okazał się niezwykle uczynnym i pomocnym, pomógł nam ze wszystkimi formalnościami. A do tego wszystkiego jeszcze BARDZO NISKA prowizja i dobrze przeprowadzona negocjacja ceny mieszkania. Nic dodać nic ująć -- po prostu z całą odpowiedzialnością POLECAMY WSZYSTKIM BIURO NIERUCHOMOŚCI M.T.M

Justyna & Michał justyna.gnyp@gmail.com


Witam, Podziękowania dla Pana Andrzeja Kłosińskiego za sprzedaż domu oraz zakup mieszkania. Biuro M.T.M. wykazało się kompetentne w załatwieniu wszelkich formalności związanych z transakcją. Polecam te biuro wszystkim którzy borykają się ze sprzedażą swojej nieruchomości. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję !!!!

Gerard tel.: 500-049-977


Biuro Nieruchomości M.T.M. w przeciągu dwóch tygodni pomogło mi w sprzedaży mieszkania podczas, których Pan Andrzej Kłosiński wykazał się fachową wiedzą oraz rzetelnością w trakcie trwania sprzedaży. Gorąco wszystkim polecam Biuro M.T.M.

Pozdrawiam, Jan 664-888-328


Polecamy każdemu Biuro Nieruchomości MTM, gdzie sprzedając mieszkanie spotkaliśmy się z fachową i rzetelną obsługą. Przyjacielskie rady Pana Andrzeja i pełno zakresowe doradztwo pozwoliło nam w bardzo krótkim czasie sprzedać mieszkanie w Szczakowej i kupić większe w samym centrum Jaworzna. Biuro nieruchomości MTM cechuje pełen profesjonalizm a właściciel, Pan Andrzej Kłosiński to człowiek, który z oddaniem pomaga w każdej sprawie. Pełna dyspozycyjność właściciela pozwoliła nam się czuć bezpiecznie na tak nieznanym gruncie jakim jest kupno i sprzedaż nieruchomości. Każdemu, kto potrzebuje skorzystać z usług pośrednika nieruchomości i nie wie od czego zacząć polecamy odwiedzić ul Szczakowską 2b. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy szczególnie w imieniu syna, który nacieszyć się nie może swoim pokoikiem.

Ewelina i Daniel Tarasek - ewelina_tarasek@vp.pl


Bardzo dziękuję za pomoc w sprzedaży starego i nabyciu nowego mieszkania. Szybkie i skuteczne działanie. Pełen profesjonalizm (właściciela biura), dyspozycyjność i zaangażowanie. Kompleksowa obsługa przy zachowaniu dyskrecji. Polecam każdemu.

Córka klientki 516-267-918


Witam, Z biurem nieruchomości M.T.M. sprzedałem mieszkanie w bardzo krótkim czasie, a wszystkie formalności przeprowadzono w równie szybki sposób.

Gorąco polecam, Jan M., decar@interia.pl


Jesteśmy zadowolonymi nabywcami mieszkania przy ulicy Starowiejskiej. Gorąco polecamy każdemu firmę MTM Nieruchomości w Jaworznie. Mile zaskoczyła nas profesjonalna obsługa ze strony Pana Andrzeja Kłosińskiego oraz szybki i sprawny przebieg transakcji.

Pozdrawiam M.W. Dzikowscy


Witam, Dziękuję właścicielowi Panu Andrzejowi Kłosińskiemu, za rzetelną współpracę, profesjonalną sprzedaż mieszkania, a także pracownikom, którzy zadbali o szczegóły. Myślę, że jest to jedno z najlepszych biur w Jaworznie. Ponadto prowizja jest naprawdę niska. Polecam Biuro Nieruchomości MTM, jest to firma godna zaufania.

Pozdrawiam T. Kumala T.KUMALA@wp.pl TOMASZKUMALA@wp.pl


Dziękuję za sprzedaż mieszkania i pomoc w kupnie nowego. Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości MTM Pana Kłosińskiego.

Zbigniew T. 601-956-579


Serdeczne podziękowania dla pana Andrzeja za pomoc w sprzedaży domu! Pełen profesjonalizm, życzliwość i przystępna cena usługi to cechy charakterystyczne dla firmy MTM. Będę Państwa wszystkim polecać.

Pozdrawiam serdecznie. Beata W. beata.walczak@opoczta.pl


Polecam biuro nieruchomości p. Andrzeja Kłosińskiego - ze względu na kompleksową obsługę (wykraczającą czasem poza standard) oraz szybkość i łatwość kontaktu. Do innych zalet zaliczyć należy elastyczność i chęć dopasowania do potrzeb klienta. Jeszce raz polecam.

Tomasz Chowaniec tomach70@wp.pl


Składam podziękowania dla biura MTM za pełny angaż przy kupnie mieszkania. Polecam, bardzo miła obsługa.

Barbara S. 660-355-901


ZADOWOLONY KLIENT: - Kochani, jeżeli chcecie kupić sobie własne „M” lub też pozbyć się starego „M” to polecam MTM. Pełny profesjonalizm i cudowna żeńska obsługa.

Andrzej G. 609-251-511


Podziękowania dla Biura Nieruchomości M.T.M za pomoc w sprzedaży mieszkania na Osiedlu Stałym, a w szczególności podziękowania składam właścicielowi. Jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam, Ludomiła T. +380-965-371-213


Gorąco polecam Biuro Nieruchomości MTM, pełen profesjonalizm, miła obsługa, a właściciel P. Andrzej bardzo dokładny i sumienny człowiek. Polecam to biuro z czystym sumieniem.

Jeszcze raz dziękuję. Łukasz - 793004891, lukasz79pl@gmail.com


Jestem zadowolony z transakcji. Szybko, dokładnie i w miłej atmosferze.

Dziękuje i pozdrawiam, Jerzy Guja mguja@poczta.onet.pl


Z wieloma biurami nieruchomości współpracowałem, ale Biuro Nieruchomości MTM stanęło na wysokości zadania. W bardzo szybkim czasie znalazło klienta na moje mieszkanie przy ulicy Piłsudskiego za gotówkę oraz pomogło w zakupie kawalerki na ulicy Towarowej. Bardzo dziękuję szefowi biura panu Andrzejowi K. za pomoc we wszelkich sprawach związanych z transakcją. Polecam wszystkim Biuro Nieruchomości MTM.

Zadowolony klient. Bogdan Z. – 690-422-988


Witam, gorąco polecam Biuro Nieruchomości MTM. Z wieloma agencjami współpracowałem, a nawet z Sosnowca jednak w biurze MTM zostałem najlepiej obsłużony, było operatywne i najszybciej znalazło klienta na moje mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Stałym.

Pozdrawiam, Andrzej P. tel.: 602-239-306


Serdecznie dziękuje za sprzedaż mieszkania, Panu Andrzejowi Kłosińskiemu oraz pracownikom Biura Nieruchomości M.T.M. Jeśli w przyszłości będę miał do sprzedaży jakąś nieruchomość lub moi znajomi z przyjemnością wrócę do tego biura. Firma godna polecenia!!!

Zbigniew P. tel.: 32-753-19-64


Współpraca z Biurem Nieruchomości M.T.M. to czysta przyjemność, dziękuję za pomoc przy wszelkich formalnościach związanych z sprzedażą mieszkania.

Polecam. Lech P. nr: 32-753-00-11


Polecam wszystkim Biuro Nieruchomości MTM. Transakcja zakupu mieszkania przebiegła szybko i sprawnie. Dziękuję za rozsądną prowizję.

Pozdrawiam, Kamil G. 783-119-915


Biuro Nieruchomości M.T.M okazało się bardzo pomocne przy zakupie mieszkania. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim planującym zakup własnego M.

Angelika B - tel.: 514-428-016, angela_90@autograf.pl


Podziękowania i duże słowa uznania dla pana Andrzeja KŁOSIŃSKIEGO za pomoc przy sprzedaży mieszkania oraz za okazaną pomoc przy zakupie domu. Biuro M.T.M wykazało się kompetentne w załatwianiu wszelkich formalności związanych z transakcją. Po długich poszukiwaniach domu całkiem przypadkowo trafiliśmy z małżonką na oferty biura M.T.M. Okazało się, trafiliśmy w dziesiątkę. Rzetelna, profesjonalna i miła obsługa. Bezproblemowo załatwiliśmy wszelkie sprawy związane ze sprzedażą mieszkania i z zakupem domu. Pan Andrzej okazał się niezwykle uczynnym i pomocnym; a do tego jeszcze bardzo niska prowizja i dobrze przeprowadzona negocjacja co do ceny sprzedaży mieszkania. Nic dodać nic ująć. Z całą odpowiedzialnością POLECAMY WSZYSTKIM BIURO NIERUCHOMOŚCI M.T.M, którzy borykają się ze sprzedażą swojej nieruchomości. Dziękujemy jeszcze raz panu Andrzejowi!!!!

Z poważaniem M., J., A., Sanhenowie z Rudy Śląskiej tel.: 509-215-769, janusz.sanhen1@vp.pl


Serdeczne podziękowania dla biura nieruchomości MTM za zakup mieszkania. Biuro to wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, pełnym zaangażowaniem oraz najniższą prowizją w mieście i okolicy. Świetna negocjacja ceny nieruchomości !!! Najlepsze życzenia noworoczne i wielu zadowolonych klientów.

Pozdrawiam, Bernadetta P. tel.: 784-676-606, budak@jawnet.pl


Biuro M.T.M. polecam każdemu, pod każdym względem. Anielska cierpliwość Pana Andrzeja, profesjonalizm, dyplomacja, wysoka kultura, umiejętność komunikacji z wymagającym klientem :)Elastyczne godziny pracy i, co bardzo istotne, możliwość negocjacji prowizji, to tylko niektóre atuty. Wielkie dzięki:)

E.Z.T. eeluniat@interia.pl


Podziękowania dla Biura Nieruchomości M.T.M. za operatywność w transakcji sprzedaży mieszkania, niską prowizję. Profesjonalnie, rzetelnie, kompleksowo-zgadza się w 100%.

Ryszard K. tel.:501-423-261


Dziękuję Panu Andrzejowi Kłosińskiemu za pomoc w sprzedaży działki w dzielnicy Bory. Transakcja przebiegła w pełni profesjonalnie, bez żadnych problemów. Spokojnie mogę polecić usługi Biura Nieruchomości M.T.M.

Dariusz J. nr:887-887-009


Z przyjemnością polecam wszystkim Biuro M.T.M. przy zakupie nieruchomości. Najniższa prowizja w Mieście!

Pozdrawiam, Józef W. tel.: 503-864-278


Dziękujemy panu Andrzejowi Kłosińskiemu za pomoc w sprzedaży mieszkania i kupnie domu. Miła atmosfera i pełny profesjonalizm to cechy biura nieruchomości MTM, które serdecznie wszystkim zainteresowanym polecamy.

Pozdrawiamy, Halina i Wiesław buleczka_17@o2.pl


Dziękuję Panu Andrzejowi za szybkie sprzedanie mojego mieszkania. Polecam zainteresowanym klientom, aby korzystali z Biura Nieruchomości M.T.M. Obsługa jest szybka, konkretna, sympatyczna oraz zdecydowana.

Pozdrawiam, Zadowolony klient Stanisława R. – tel.: 503-591-431


Podziękowania dla biura nieruchomości MTM za pomoc w kupnie mieszkania, miła oraz rzetelna obsługa. Zakup mieszkania przebiegł profesjonalnie, bez żadnych problemów z niską prowizją, serdecznie polecam.

Pozdrawiam, Marta D. tel.: 784-370-837


Poczytałem opinii kilku klientów Biura MTM pana Kłosińskiego i zauważyłem grubą przesadę w osądach. Że rzetelni, uczciwi itd. itp. To wszystko jest prawdą ale na poważnie ważniejsze jest to że Są takimi jacy powinni być , są rzetelni, uczciwi ...( cholera to już było). Na poważnie - budzi zaufanie fakt wielkiego zaangażowania się obsady Tego biura w sprawy zlecone przez klientów. Nie żałuję, że zleciłem sprzedaż mojej nieruchomości właśnie temu a nie innemu Pośrednikowi. Szanowny Kliencie, polecam i zapewniam , że nie będziesz żałować, że zdałeś się właśnie na MTM Nieruchomości pana Andrzeja Kłosińskiego z Jaworzna ul. Szczakowska 2b.

Grzegorczyk Halina i Bogdan z Mysłowic gb.polska@op.pl


Serdeczne podziękowania za udaną współpracę oraz pomoc w sprzedaży działki na Osiedlu Stałym. Biuro Nieruchomości MTM wykazało się profesjonalizmem oraz rzetelnością w wykonywaniu swoich obowiązków.

Pozdrawiam, Bogdan G. tel.: 662-157-420


Podziękowania dla Agencji Nieruchomości M.T.M. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, grzeczności oraz porady jaką otrzymaliśmy w tym biurze. Współpraca z Państwem przebiegła szybko, profesjonalnie oraz bezproblemowo.

Pozdrawiam, Gabriela gabriela.tasze@op.pl


Z pełnym przekonaniem polecam biuro nieruchomości M.T.M. Rzetelnie i profesjonalnie zajęli się sprzedażą mojego mieszkania w Chrzanowie szybko znajdując nabywcę, oferując przy tym bardzo przystępne warunki finansowe. Ponadto w ramach usługi otrzymałam pełną obsługę prawna co zaoszczędziło mi mnóstwo czasu i niepotrzebnego stresu. W razie potrzeby z przyjemnością ponowie współprace.

Pozdrawiam, Iwona Bajor tel.: 787-331-044


Współpraca z biurem Nieruchomości M.T.M. przy sprzedaży mieszkania z problemem prawnym okazała się nie taka straszna i nie niemożliwa do wykonania. Pan Andrzej podjął się sprzedaży, szybko i pomyślnie zrealizował transakcję. Pan Andrzej pomógł mi rozwiązać problem, którego nikt nie chciał się podjąć. Dziękuję za odzyskanie wiary w to że dobrzy i pomocni ludzie są na świecie. Jeszcze raz Bardzo Dziękuję.

Pozdrawiam, Rosita W. roosita@o2.pl


Podziękowania dla Biura Nieruchomości M.T.M. za pomoc w sprzedaży mieszkania na Osiedlu Stałym i kupnie nowego „lokum”. Szef tego biura charakteryzuje się duża wiedzą w wykonywaniu swojej pracy, a personel jest zawsze miły, uśmiechnięty oraz uprzejmy co bardzo się ceni w relacjach z pośrednikami.

Pozdrawiam, Adam J. tel.: 723-032-139


Po prawie dwuletnim okresie szukania mieszkania natrafiliśmy z mężem na ofertę wystawioną przez biuro MTM. Mimo, że sceptycznie podchodziliśmy do ofert wystawianych przez biura teraz po zakupie nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy zakupić mieszkanie bez tak fachowej pomocy. Pan Andrzej właściciel biura od samego początku rzetelnie zajął się wszystkimi sprawami. Cechuje go profesjonalizm nawet w najmniejszych detalach. Jego pomoc jest nieoceniona, do samego końca mogliśmy liczyć na porady oraz dokładne informacje związane z tematem. Długo będziemy wspominać tak miłą obsługę. Można by wymieniać mnóstwo zalet właściciela ale myślę, że najważniejsze to uczciwość oraz wyjątkowa kultura osobista a także zaangażowanie, które przekłada się na najwyższe zadowolenie klienta. Jeśli kiedyś będziemy załatwiać z mężem tego rodzaju formalności to tylko i wyłącznie z pomocą Pana Andrzeja. Dla klientów którzy obawiają się kosztów mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze prowizja tego biura jest bezkonkurencyjna. Bardzo dziękujemy za pomoc w zakupie, która odbyła się w tak milej atmosferze.

Katarzyna i Paweł S. 84.katarzyna@wp.pl


Biuro M.T.M pośredniczyło w zakupie przeze mnie mieszkania. Dzięki skuteczności pana Andrzeja pertraktacje trwały krótko i zakończyły się wynegocjowaniem dla mnie bardzo korzystnej oferty. Pełne zaangażowanie ale również indywidualne i życzliwe podejście do klienta wyróżnia te agencje na tle innych.

Serdecznie polecam. I.B e-mail: s.iwka@op.pl


Biuro M.T.M. pośredniczyło w zakupie pawilonu handlowego w Byczynie. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do obowiązków, biur M.T.M. a w szczególności właściciel bardzo konkretny i rzeczowy człowiek, który wie na czym polega pośrednictwo nieruchomości.

Pozdrawiam, da.kubikowie@vp.pl


Lubię i cenię sobie profesjonalizm na płaszczyźnie zawodowej. Takim facetem pod kątem zawodowym z pewnością jest Andrzej Kłosiński właściciel Biura Nieruchomości M.T.M.

Pozdrawiam i polecam, xxxmen777@interia.pl


Podziękowania dla agencji nieruchomości M.T.M. za pomoc w sprzedaży pawilonu w Byczynie. Od początku do końca transakcji szef biura wykazał się profesjonalizmem oraz rzetelnością w wykonywaniu swoich czynności. Dodatkowym atutem biura jest bardzo niska prowizja co w szczególności wpływa na wybór pośrednictwa. Wszystkim potencjalnym klientom polecam Biuro M.T.M.

Pozdrawiam, Michał i Barbara C. tel: 508-316-500


Podziękowania dla biura nieruchomości MTM. Współpraca była wspaniała.

Pozdrawiam, Bogdan J. - wi228@wp.pl


Na wstępie chciałem podziękować za rzetelną i fachową pomoc przy załatwianiu zakupu mieszkania. Biuro Nieruchomości M.T.M. charakteryzuje się pełnym zaangażowaniem i kompleksową obsługą. Jeszcze raz kieruje podziękowania dla Pana Andrzeja Kłosińskiego za pomoc i cierpliwość i zaangażowanie. Gorąco polecam :)

Tomasz Radko tel. 508-373-688


Witam, pragnę podziękować Biurze Nieruchomości M.T.M. za pomoc w sprzedaży dwóch mieszkań tj. na Osiedlu Stałym oraz Podłężu. Współpraca z tym biurem przebiegła szybko, solidnie oraz bez problemów. Wszystkim potencjalnym Klientom polecam Biuro M.T.M. – SATYSFAKCJA GWARANTOWANA !!!

Pozdrawiam, Aneta T. – tel.: 694-371-122


Dziękuję za obsługę biura MTM, która okazała się miła, bardzo profesjonalna i rzetelna. Klienta do kupna mojego mieszkania znalazła szybko i bardzo konkretnie załatwiła wszystkie formalności, a było ich dość dużo. Tak więc z całą stanowczością polecam usługi Biura MTM.

renataw7@interia.pl


Witamy, przepraszamy, że dopiero teraz dajemy komentarz: „Dziękujemy za pomoc i sprawny przebieg współpracy”.

Pozdrawiamy, Ania i Łukasz Pawlik: anka_bar@o2.pl


Polecam korzystanie z usług tego Biura. Biuro Nieruchomości M.T.M. pomogło mi w sprzedaży mojego mieszkania oraz kupna nowego m2. Właściciel Biura M.T.M. jest elastyczny co do prowizji, jest bardzo sympatyczny i ma szczęśliwą rękę. Każdemu będę polecać usługi Biura Nieruchomości M.T.M.

Pozdrawiam, Celina K. – tel.: 660-688-291


Polecam biuro M.T.M. Bardzo kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta. W biurze pracują osoby życzliwe, pełne wsparcia nie tylko na tematy dotyczące sprzedaży nieruchomości. Duża odpowiedzialność osób prowadzących sprawę. Współpraca z Panem Andrzejem to sama czysta przyjemność. Naprawdę polecam wszystkim Biuro Nieruchomości MTM, którzy zaczynają w poszukiwaniu własnego mieszkania.

Pozdrawiam, Joanna S. – tel.: 530-120-259


Biuro Nieruchomości MTM polecam wszystkim, a szczególnie osobom starszym i samotnym, którzy często padają ofiarami oszustów. W tym biurze każdy może czuć się bezpiecznie. Większość urzędowych spraw pomaga załatwić właściciel Andrzej Kłosiński bardzo w to się angażując. Służy pomocą gdzie może i jak tylko może. Jest to człowiek o wielkim i wrażliwym sercu. Jest to opinia nie tylko moja, ale i też jego wielu pracowników. Dziękuje Panie Andrzeju za udaną transakcję, za dobre rady, pomoc oraz pamięć. Dziękuję również Panią, które pracują w tym Biurze za ciepło, troskę oraz uśmiech, który jest bardzo ważny w kontaktach z drugim człowiekiem.

Pozdrawiam, Bożena Z. kom.: 600-111-895


Podziękowania dla szefa Biura M.T.M za pomoc w kupnie mieszkania. Całość transakcji przebiegła szybko, sprawnie i wzorowo. Właściciel to człowiek, który znajduje się na właściwym miejscu, potrafi doradzić oraz porozmawiać z druga osobą. Polecam wszystkim usługi tego biura, którzy zmagają się z kupnem swojego „M”

Gorąco polecam, Marcin Cz. – tel.: 726-051-362


Bardzo szybka, fachowa oraz dokładna obsługa w zakresie kupna mieszkania. Dziękuje Panu Andrzejowi za znalezienie mieszkania w korzystnej cenie i niskiej prowizji !!!

Pozdrawiam, joanna19711@gmail.pl


Serdeczne podziękowania dla Biura Nieruchomości M.T.M. i właściciela Pana Andrzeja Kłosińskiego za pomoc w sprzedaży lokalu na Komunie Paryskiej. Obsługa bez żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło profesjonalnie i rzetelnie. Biuro godne polecenia. Pozdrawiam, Ewa R. – tel.: 889-517-365


Witam Serdecznie, w kwietniu postanowiliśmy kupić dom i wybraliśmy nieruchomość wystawioną przez firmę MTM Nieruchomości. Wybór okazał się bardzo udany. Firma bardzo profesjonalna, kontakt i obsługa na najwyższym poziomie. Transakcja bardzo szybka i sprawna (można liczyć nawet na fachową pomoc w załatwianiem wszelkich formalności czy notarialnych, czy bankowych). Z czystym sumienie mogę polecić firmę MTM i osoby tam pracujące.

Pozdrawiam, Justyna i Mateusz Ch. – tel.: 608-753-736


Rekomenduję Biuro Nieruchomości MTM jako solidną, wiarygodną w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań związanych z obrotem nieruchomościami. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. W pełni profesjonalna obsługa, właściciel Pan Andrzej bardzo pomocny zarówno przy zakupie nieruchomości jak i po. Serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę.

Pozdrawiam, Anita G. – nitka1984@o2.pl


Dziękuje Panu Andrzejowi Kłosińskiemu za pomoc w sprzedaży mieszkania na Komunie Paryskiej. Współpraca z Biurem M.T.M. przebiegła pomyślnie, bez żadnych problemów i z bardzo niską prowizją.

Pozdrawiam, Rafał H. – tel.: 791-818-972


Witam, jestem bardzo zadowolona z usług Biura Nieruchomości MTM. Obsługa i pomoc w sprzedaży mieszkania odbyła się na wysokim poziomie. Profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do Klienta to mocna strona właściciela Pana Andrzeja oraz jego pracowników. Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam wszystkim tego pośrednika.

Pozdrawiam, Danuta P. – tel.: 664-992-207


Poszukiwaliśmy mieszkania lub domu. Zapoznaliśmy się z ofertami różnych firm i wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas ofertę firmy MTM Andrzeja Kłosińskiego. Okazało się, że bardzo dobrze wybraliśmy. Firma okazała się bardzo rzetelna, fachowa i kompetentna. Transakcja zakupu przebiegła sprawnie i szybko dzięki dużemu zaangażowaniu właściciela firmy Andrzeja Kłosińskiego. Polecamy wszystkim tę firmę ze względu na duży wybór ofert, rzetelność, wiarygodność oraz niską prowizję.

Z poważaniem Maria i Roman M. – mom2@poczta.onet.pl


Jednym zdaniem: Najlepsze biuro nieruchomości w Jaworznie i okolicach! Jakiś czas temu zakupiłem nieruchomość (dom) w Jaworznie za pośrednictwem agencji nieruchomości MTM i bez żadnych wątpliwości muszę stwierdzić, że był to „strzał w dziesiątkę”. O wyższości MTM nad innymi okolicznymi agencjami świadczy bardzo indywidualne podejście do klienta oraz kompletna, profesjonalna pomoc na każdym etapie finalizowanie transakcji i co bardzo ważne akceptowalna wielkość prowizji. Gorąco polecam ze skorzystania z usług danego biura.

Paweł S. – tel.: 692-377-120


Jestem szczęśliwą posiadaczką mieszkania, które kupiłam za pośrednictwem MTM. Obsługa profesjonalna, miła, załatwiła wszystko szybko i bezproblemowo.

Polecam stepajoanna@gmail.com


Z czystym sumieniem polecam wszystkim Biuro Nieruchomości M.T.M. Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi Kłosińskiemu za pomoc w sprzedaży mieszkania i profesjonalną obsługę. Osoby tam pracujące tworzą przyjemną atmosferę. Obsługa Klienta odbywa się na najwyższym poziomie.

Pozdrawiam, Elżbieta Ż. – tel.: 660-265-777


W miesiącu styczniu 2015r kupowaliśmy mieszkanie w Jaworznie. Przypadkowo trafiliśmy na Biuro Nieruchomości MTM w Jaworznie, ul. Szczakowska 2B, którego właścicielem jest pan Andrzej Kłosiński. Realizacja kupna przebiegła w sposób wysoce profesjonalny. "Biuro" zorganizowało wszystkie dokumenty, spotkanie z notariuszem, cały czas kontaktowało się ze sprzedającym i kupującym, za kwotę pośrednictwa dużo niższą niż u konkurencji. Ale dla nas, którzy nie mieszkają w Jaworznie i wszystko musieliśmy załatwiać telefonicznie lub mailowo, najważniejsza była dobroć, bezinteresowność, uczciwość i bardzo ludzkie podejście pana Andrzeja i jego pracownic do naszych innych problemów nie koniecznie mających bezpośredni związek z kupnem mieszkania. Bardzo gorąco za wszystko dziękujemy i serdecznie polecamy każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy mieszkaniowe Biuro MTM i Pana Andrzeja Kłosińskiego.

Pozdrawiamy, Halina i Jurek Józefczyk - jerzyjozefczyk@wp.pl


Serdeczne podziękowania dla Biura Nieruchomości MTM w Jaworznie za pomoc przy zakupie własnego M. Rzetelna, miła i profesjonalna obsługa. Ponadto pełna dyspozycyjność ( nawet w weekend ), fachowa pomoc pod względem prawnym i naprawdę najniższa prowizja wśród biur nieruchomości w Jaworznie. Dużym plusem jest również rzetelna i fachowa pomoc współpracującej z biurem MTM p. Beaty zajmującej się doradztwem finansowym. Gorąco polecam biuro MTM.

Pozdrawiam, Anna 660-704-814.


Biuro Nieruchomości M.T.M. odznacza się od innych biur, co stawia je na pierwszym miejscu w rankingu pośredników. Charakteryzuje się profesjonalną i rzetelną obsługą. Formalności związane ze sprzedażą mieszkania Pan Andrzej Kłosiński załatwia błyskawicznie. W biurze panuje bardzo miła i przyjemna atmosfera, a co do prowizji Pan Andrzej jest elastyczny. Gorąco wszystkim polecam Biuro M.T.M.

Pozdrawiam, Mirosław S. – 790-890-102


Witam, wraz z bratem jesteśmy ogromnie wdzięczni Panu Kłosińskiemu Andrzejowi za pomoc nie tylko w sprzedaży mieszkania na Pszczelniku, właściciel Biura Nieruchomości M.T.M. podjął się również znalezienia Nam nowego lokum na Komunie Paryskiej w przystępnej cenie oraz pomógł w przeprowadzeniu spraw spadkowych. Jeżeli miałbym wystawić ocenę bez wątpienia daje 10/10 za pełen profesjonalizm właściciela oraz pracownic Biura M.T.M.

Andrzej i Janusz Ż. tel.: 572-691-539


Dziękuję Biurze Nieruchomości MTM, którego właścicielem jest Pan Andrzej Kłosiński za pomoc w kupnie mieszkania na Osiedlu Stałym. Transakcja przebiegła bez żadnych problemów. Agencja MTM cechuje się fachową obsługą, profesjonalizmem , dobrym podejściem do klienta oraz bezkonkurencyjną prowizją. Biuro godne polecenia.

Pozdrawiam, Wiesław Ch. tel.: 508-277-723


Było bardzo mi miło współpracować z profesjonalistą, jakim jest niewątpliwie właściciel Biura Nieruchomości MTM Pan Andrzej Kłosiński. Pomógł mi w załatwieniu wszelkich formalności w wykupie mieszkania oraz jego sprzedaży. Biuro MTM polecam wszystkim, którzy borykają się ze sprzedażą swojego mieszkania – oszczędzają Państwo wówczas czas oraz nerwy związane z całą transakcją.

Pozdrawiam, Ewa J. tel.: 608-360-403


Każdy kto trafił do Biura Nieruchomości MTM wie, że właściciel Andrzej Kłosiński jest osobą uczciwą oraz profesjonalistą w każdym calu. Szef MTMu stając na wysokości zadania – sprzedał moje mieszkanie na Gigancie za satysfakcjonującą mnie cenę. Biuro godne polecenia.

Pozdrawiam, Stanisław T. – stasiekjaworzno@interia.pl


Dziękuję właścicielowi Biura Nieruchomości MTM, Panu Andrzejowi Kłosińskiemu oraz jego współpracownicom za pomoc w sprzedaży mieszkania w Jaworznie. Całość transakcji została poprowadzona w sposób rzetelny i profesjonalny. Biuro godne polecenia.

Pozdrawiam, Jerzy W. nr: 604-239-733


Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja Kłosińskiego za przeprowadzenie wzorowo transakcji sprzedaży mojego mieszkania i okazaną dbałość o każdy szczegół. Szybko, sprawnie i na wysokim poziomie – tak mogę określić Biuro Nieruchomości MTM. Polecam wszystkim.

Pozdrawiam, Roman K. kom.: 782-994-003


Dziękujemy za pomoc w przekształceniu mieszkania ze spółdzielczego na własnościowe oraz w znalezieniu kupca. Polecamy serdecznie Pana Andrzeja Kłosińskiego i jego Firmę. Wszystkie czynności przebiegły prawidłowo i fachowo.

Pozdrawiam, Agnieszka K. kom.: 515-417-911


Podziękowania za pomoc w sprzedaży domu Panu Kłosińskiemu. Wcześniej współpracowałam z innymi biurami przez okres 2,5 roku, dopiero, gdy trafiłam do Biura Nieruchomości M.T.M, konsekwentnego w swoim działaniu, do transakcji doszło już po około miesiącu od podpisania umowy. Z czystym sumieniem polecam ta agencję, wyróżnia się prowizją do przyjęcia.

Pozdrawiam, Ewa D. – gucioo63@wp.pl


Z miłą chęcią możemy polecić Biuro Nieruchomości MTM, przede wszystkim za profesjonalną obsługę, wielką pomoc i szybką realizację!

Pozdrawiam i dziękuję, Magdalena F. kom.: 794-112-136


Korzystałam z usług innego biura przez około rok bez pozytywnego efektu, na szczęście znajoma poleciła mi usługi Biura Nieruchomości M.T.M, skorzystałam i się nie zawiodłam, jestem już po sprzedaży. Jeszcze raz dziękuję właścicielowi Panu Kłosińskiemu i pracownicom Biura M.T.M.

Polecam. Teresa G. kom.: 530-193-558


Wyrazy wdzięczności dla Pana Andrzeja za pomoc w sprzedaży działki rekreacyjnej na Osiedlu Stałym. Transakcja przebiegła należycie i na wysokim poziomie. Agencja godna polecenia.

Pozdrawiam, Władysława T. kom.: 880-347-670.


Szczególne podziękowania dla Biura Nieruchomości M.T.M. Jestem osobą starszą, sama nie poradziłabym sobie z formalnościami, przeprowadzeniem spraw spadkowych oraz ze sprzedażą i kupnem mieszkania, jednak Pan Andrzej wywiązał się z umowy w 101%. Będę polecać wszystkim usługi tego Biura. Raz jeszcze dziękuję Panu Kłosińskiemu i pracownicom M.T.M-u.

Władysława K. kom.: 511-215-635


Dziękuję za współpracę Biurze Nieruchomości MTM. Transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo.

Pozdrawiam, Edyta W. kom.: 785-548-497


Chciałem bardzo podziękować firmie MTM za profesjonalną obsługę przy tak zwanej "transakcji łączonej" tzn. sprzedaży mieszkania połączonej z kupnem domu. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów i z czystym sumieniem mogę jak najbardziej polecić biuro MTM. Pozdrawiam, Tomasz W. tel.: 502-290-713


Podziękowania dla p. Andrzeja za sprawną sprzedaż mieszkania na Kalinowej w Jaworznie. Biuro godne polecenia. Pozdrawiam, Janusz Ś. Kom.: 664-977-416


Wyrazy wdzięczności za rzetelną i fachową obsługę przy kupnie mieszkania na Osiedlu Stałym. Szczerze polecam współpracę z Panem Andrzejem Kłosińskim - właścicielem Biura Nieruchomości M.T.M. Dziękuję za niską prowizję !!!

Pozdrawiam, Patrycja M. kom.: 791-749-729


Transakcja kupna mieszkania przez Biuro Nieruchomości MTM po mimo trwających spraw spadkowych została zrealizowana szybko, dokładnie i bezproblemowo. Tą agencje polecam tym wszystkim, którzy cenią sobie sprawną obsługę, profesjonalizm , miłą atmosferę oraz bezkonkurencyjną prowizję na rynku.

Pozdrawia, rynio42@wp.pl


Dziękuję Biurze Nieruchomości M.T.M. za sprzedaż mieszkania w Mysłowicach. Pełen profesjonalizm. Biuro godne uwagi.

Pozdrawiam, Bardzo zadowolony Klient - kom.: 504-413-138


Dziękuje bardzo za szybką transakcję. Solidna firma, dobry kontakt z właścicielem. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Polecam to biuro nieruchomości z czystym sumieniem. lukasz79pl@interia.pl


Podziękowania dla Biura Nieruchomości MTM. Gorąco polecam !!!

1sfanson@gmail.com


Dziękuję Panu Andrzejowi Kłosińskiemu za udaną współpracę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Widać, że Biuro Nieruchomości M.T.M. wykonuje swoje obowiązki z wielka pasją. Na pewno jeszcze wrócę do tej agencji i będę polecał wszystkim znajomym, którzy szukają lub sprzedają swoje mieszkanie.

Pozdrawiam, Marek W. – kom.: 507-879-454.


Pełen profesjonalizm, rewelacyjna obsługa oraz jakość wykonywanych prac związanych z kupnem mieszkania. Prowizja bezkonkurencyjna na rynku !!!! Biuro godne polecenia. Pozdrawiam, Teresa F. kom.: 512-213-163.


Wszystkie wcześniejsze opinie na temat Biura MTM popieram w stu procentach!!! Całość transakcji przy sprzedaży mojego mieszkania na Osiedlu Stałym oraz kupna „nowego lokum” na Podwalu przebiegła na najwyższym poziomie. Bardzo miła atmosfera panująca w biurze. Bardzo dobre warunki współpracy. Zachęcam wszystkich do korzystania z usług niewątpliwie najlepszej Agencji Nieruchomości w Jaworznie. Pozdrawiam, Regina G. kom.: 535-472-500


PODZIĘKOWANIE !!! Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę z Biurem Nieruchomości MTM – właścicielem Andrzejem Kłosińskim oraz jego personelem. Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług i gorąco polecam.

Pozdrawiam, Sylwia D. - sylwia225-1982@o2.pl


Biuro Nieruchomości MTM przyczyniło się do sprzedaży mojego mieszkania na Podwalu. Cała transakcja została wykonana w sposób fachowy z świetnym podejściem do Klienta oraz niską prowizją!!! Dziękuję i szczerze wszystkim polecam tę Agencje.

Z wyrazami szacunku, Dariusz G. kom.: 503-124-952


Dziękuję !!! Dziękuję !!! Dziękuję !!! Dziękuje za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprzedaży mojego mieszkania na gigancie. Widać, że Pan Andrzej Kłosiński posiada wielką pasje do tego co wykonuje w swojej pracy. Na pewno w przyszłości będę polecał usługi Biura Nieruchomości MTM znajomym.

Pozdrawiam, Jan S. 535-386-333


Podziękowania dla Pana Andrzeja Kłosińskiego za bardzo dobrą współpracę oraz pomoc w kupnie mieszkania. Będę polecał te Biuro Nieruchomości wszystkim znajomym.

Pozdrawiam, Edward D., kom.: 692-182-712


Wysoka jakość usług za bardzo dobrą prowizję !!! Pełen profesjonalizm we współpracy z biurem MTM oraz pracownikami biura. Polecam i zachęcam do korzystania z usług biura Pana Andrzeja Kłosińskiego. Pozdrawiam, Magdalena K. kom.: 505-032-193


Podziękowania dla Biura Nieruchomości MTM i Pana Andrzeja – osobiście za udaną i dobrze zorganizowaną sprzedaż mojego mieszkania w Jaworznie na Osiedlu Stałym. Polecam usługi firmy MTM.

Z poważaniem, Jacek K., kom.: 516-268-400


Bardzo dobrze zrealizowana transakcja sprzedaży mojego mieszkania na Osiedlu Gagarina. Profesjonalizm w każdym calu. Jestem usatysfakcjonowana z obsługi Biura Nie ruchomości MTM i z czystym sumieniem rekomenduje tę agencję oraz usługi Pana Andrzeja Kłosińskiego wszystkim, którzy nie mają czasu i cierpliwości na sprzedaż swojej nieruchomości.

Pozdrawiam, Izabela P.: 884-170-869


Sprzedaż mieszkania w Chrzanowie wykonano w sposób fachowy i na wysokim poziomie. Świetne podejście do Klienta. Atmosfera w biurze bardzo sympatyczna, pracownice zawsze uśmiechnięte, a właściciel biura Pan Andrzej Kłosiński posiada kompetencję i wiedzę na temat pracy jaką wykonuje. Polecam wszystkim Agencję MTM !!!

Pozdrawiam, Jacek Ł, kom.: 500-637-526


Biuro Nieruchomości MTM oceniam bardzo pozytywnie. Wszystko załatwione sprawnie i rzetelnie.

Pozdrawiam, paluszek24@o2.pl


Dziękuję Panu Andrzejowi Kłosińskiemu oraz jego pracownicom za pomoc w przeprowadzeniu spraw spadkowych oraz sprzedaży mieszkania znajdującego się w Sosnowcu. Biuro Nieruchomości M.T.M posiada w każdym calu pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta, wysoką jakość przeprowadzonych transakcji oraz niska prowizję !!!

Polecam, Katarzyna W. kom.: 514-830-150


Dziękuję serdecznie za pomoc w sprzedaży mojego mieszkania w Chrzanowie. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Agencja M.T.M. odznacza się rzetelnością, jest godna zaufania oraz ma profesjonalne podejście do indywidualnej sprawy. Zapraszam wszystkich do skorzystania z usług najlepszego Biura Nieruchomości jakie jest niewątpliwie M.T.M.

Pozdrawiam, Anna Ł, kom.: 510-097-405


Zdecydowanie polecam Pana Andrzeja Kłosińskiego jako pośrednika w sprzedaży nieruchomości. Bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz bardzo szybka sprzedaż działki. Dziękuję zwłaszcza za doradztwo w kwestii podatków – dzięki temu zaoszczędziłem dość pokaźną kwotę. Interesy z taką osobą to czysta przyjemność. Pozdrawiam i dziękuję za udaną transakcje. Gorąco POLECAM !!! Pozdrawiam, lukasz82.28@o2.pl


Czekałam, Czekałam i się doczekałam z Biurem MTM Nieruchomości kupiłam wymarzone mieszkanie. Jestem wymagającym klientem, postawiłam wiele wymagań co do mojego M, co jednak nie zniechęciło Właściciela i Pracowników biura. Spełnili moje oczekiwania w 99 %, :). Jeśli ktoś szuka swojego wymarzonego mieszkania czy domu to tylko z Biurem MTM Nieruchomości, gwarantowana satysfakcja.

Pozdrawiam, Rosita W – roosita@o2.pl


REWELACJA !!!

Wszystko co najlepsze, esencja solidności, bardzo profesjonalne podejście do Klienta oraz transakcji. Komunikatywność między klientem, a biurem najwyższego formatu !!! Mimo stresu w dniu aktu notarialnego wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami małego „M3”. Zdecydowanie polecamy Biuro Nieruchomości MTM !!!

Pozdrawiamy, Anna i Bartosz M. kom.: 785-241-485


Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY Biurze Nieruchomości M.T.M. Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie. Transakcja wzorowa, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Życzę wszystkim tak świetnej współpracy, jaką miałem z właścicielem Panem Andrzejem Kłosińskim i jego pracownicami. Dziękuję również Pani Beacie Sikorskiej za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego z  dofinansowaniem z MdM na rok 2017.  GORĄCO POLECAM !!!

Pozdrawiam,

Ireneusz M. – kom.: 573-210-465


Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście do transakcji sprzedaży mieszkania w centrum Jaworzna. Fachowej współpracy z Panem Andrzejem Kłosińskim oraz jego personelem życzę wszystkim Klientom, którzy chcą sprzedać swą nieruchomość w bardzo szybkim czasie i co najważniejsze na odległość !!! Biuro Nieruchomości M.T.M. jest godne zaufania i POLECAM w 100% !!!!

Pozdrawiam,

Sabina Beata 667-690-027


Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi i biurze nieruchomości MTM za szybkie i bardzo korzystne sprzedanie mieszkania, jesteśmy ogromnie wdzięczni i szczęśliwi że w tak szybkim czasie znaleźliście klientów na nasze mieszkanie kiedy już traciliśmy nadzieję, że ktoś je kupi , biuro szybko poradziło sobie z tym problemem. Pracownicy biura byli bardzo mili i kompetentni jesteśmy usatysfakcjonowani.

P. Iwona – Chrzanów

kalante@interia.pl


Dzięki pomocy Biura Nieruchomości M.T.M. udało się nam kupić wymarzone mieszkanie. Fachowa, rzetelna miła i pomocna obsługa. GORĄCO POLECAM!

Krzysztof C. - krzysztofcelinski82@gmail.com


Dzień dobry,

chcę podziękować za miłą współpracę - kupno nieruchomości. Dzięki biurze nieruchomości MTM transakcja przebiegła bez problemu. Najniższa prowizja w Jaworznie !!!

Paweł F. - pawel.feszter@op.pl


Dziękuję Panu Andrzejowi i jego pracownicą za bardzo sprawnie przeprowadzoną transakcje sprzedaży mieszkania na Łubowcu w Jaworznie. Agencja nieruchomości godna polecenia !!!

Pozdrawiam, Maria S. kom.: 887-370-517


Biuro Nieruchomości MTM jest godne polecenia, przemiła obsługa, konkurencyjne ceny. 100% zadowolenia !!!!

Pozdrawiam, rudasc@op.pl


Witamy w MTM !

Pragnę gorąco podziękować właścicielowi tej agencji wraz z całą jego załogą za sumienne i rzetelne załatwienie mojej sprawy tzn. sprzedaży domu i kupienia mieszkania, a także spraw urzędowych jak i również w przeprowadzce do mojego upragnionego „małego m2”. Za wszelką okazałą mi pomoc jestem bardzo, bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim zainteresowanym takiego wspaniałego i niezawodnego, o dobrym sercu Pana Andrzeja Kłosińskiego wraz z bardzo pomocnymi pracownikami.

Wysyłam gorące pozdrowienia,

Barbara C. 501-598-355


Wszystko tak jak być powinno: pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z Klientem, a przede wszystkim szybkie działanie w znalezieniu Kupującego i takiej współpracy życzę każdemu. Szczerze polecam !!!

Z poważaniem, Andrzej G. kom.: 518-784-507


Biuro MTM to bardzo dobry wybór!!!

Polecam każdemu kto poszukuje lub chce sprzedać nieruchomość. Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt z klientem, pomoc na każdym etapie, indywidualne podejście do klienta i rzetelność to cechy, którymi może pochwalić się biuro MTM. Dziękuję za pomoc w sprzedaży mieszkania na ul. Mazur w Jaworznie.

Judyta M – 535-828-801


Witam, z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię dla Biura M.T.M. Razem z narzeczoną kupiłem mieszkanie w przystępnej cenie w dzielnicy Jaworzna, która Nas bardzo interesowała. Szczególne podziękowania składam dla właściciela biura Pana Andrzeja Kłosińskiego, pracownicy Pani Renaty oraz Pani Beaty Sikorskiej (kredyt hipoteczny). Z takim pośrednikiem kupno nieruchomości to prawdziwa przyjemność, wyjątkowo niska prowizja oraz indywidualne podejście do Klienta. Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości MTM

Pozdrawiam, Paweł P. – kom.: 515-176-509


Jesteśmy wraz ze siostrą bardzo zadowolone z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogłyśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownica biura jest bardzo uprzejma oraz  zaangażowana  w swoją pracę. Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom.

Pozdrawiam, kwarcbruk@wp.pl


Był to mój pierwszy zakup mieszkania. Bardzo długo marzyłem o własnym M. Przeglądając oferty mieszkaniowe, nie mogłem znaleźć, takiej oferty która by spełniała warunki cenowe jak i metrażowe, jak już udało mi się znaleźć coś przyzwoitego to prowizja, którą chciało pewne biuro przerosło moje najśmielsze oczekiwania prowizja w granicach 3.5% wzbudziła moją niechęć, by kupić mieszkanie. Przypadkowo natrafiłem na ofertę mieszkania, które spełniało moje oczekiwania metrażowe jak i cenowe, prowizja jak się później okazała była bardzo uczciwa. Spotkania z Panem Andrzejem uważam za bardzo konkretne i rzeczowe, bardzo dużo mi pomógł, śmiało mogę powiedzieć jest to człowiek orkiestra, pozytywnie nastawiony do życia. Pomoc przy szukaniu oferty kredytowej też jest dużym plusem. Przebijanie się przez gąszcz przepisów prawnych, pomogła mi Pani Beata, która pomaga Panu Andrzejowi w przepisach prawa bankowego. Z cała pewnością mogę polecić KAŻDEMU biuro nieruchomości MTM. Pomoc fachowa i profesjonalizm to cechy jakie charakteryzują tą firmę.

Pozdrawiam, romekk@jawnet.pl


Polecam wszystkim transakcje z tym biurem nieruchomości i jednocześnie zapraszam do współpracy w przyszłości z tą agencją. Dla mnie to sama przyjemność współpracować z tak wykwalifikowanym człowiekiem jakim jest Pan Andrzej i jego zespół.

Pozdrawiam, Jerzy J. – kom.: 517-931-352 


Polecam !!! Pełen profesjonalizm. Przeprowadziliśmy transakcję wiązaną. Wszystko się udało. Duże wsparcie i super pomoc. Teraz jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami naszego wymarzonego mieszkania z ogródkiem.

Agnieszka Cz. – kom.: 600-917-971


Podziękowanie dla p. Andrzeja Kłosińskiego prowadzącego Biuro Nieruchomości M.T.M. w Jaworznie za sprawne i solidne przeprowadzenie transakcji sprzedaży mieszkania na Osiedlu Stałym.

Z pozdrowieniami, Sebastian Sz. 609-549-589


Polecam biuro nieruchomości MTM! Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i pomoc w czasie współpracy ponad obowiązkami !!

Mateusz 575-305-819


Podziękowanie dla M.T.M. Nieruchomości

Składam serdeczne podziękowanie Panu Andrzejowi Kłosińskiemu i jego pracownicy za pomoc w sprzedaży mieszkania. Ponieważ miałam problemy Pan Andrzej i jego pracownica wspierali mnie oraz pomogli mi je pokonać. Jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie w załatwieniu wszelkich spraw. Pan Andrzej bardzo poważnie traktuje klienta, stara się pomóc i doradzić jak wyjść z trudnej sytuacji. Polecam wszystkim M.T.M. Nieruchomości za dobrze wykonaną swoją pracę.

Z poważaniem, Maria B. – 605443695


Gorąco polecam Biuro Nieruchomości M.T.M. Korzystając z pomocy biura szybko i skutecznie sprzedałam mieszkanie. Dziękując, chce podkreślić zaangażowanie oraz fachowe doradztwo. Bardzo dobry kontakt z biurem i rewelacyjne warunki współpracy - NAJNIŻSZA PROWIZJA w mieście. Polecam wszystkim, którym zależy na spokojnym przeprowadzeniu transakcji przy jednoczesnym poczuciu bycia kimś więcej niż tylko kolejna "sprawa".

Dagmara M – 517233112


Polecam biuro nieruchomości M.T.M. w Jaworznie, za profesjonalizm, rzetelność , pełne zaangażowanie i umiejętność współpracy. Dzięki właścicielowi, panu Andrzejowi Kłosińskiemu szybko i profesjonalnie zostały załatwione wszystkie sprawy związane z moim zakupem domu w Jaworznie. Dodatkowym atutem biura jest przyjazna i serdeczna atmosfera. Bardzo miło współpracowało mi się zarówno z p. A. Kłosińskim i jego asystentką, którzy byli bardzo pomocni a Ich porady okazały się bardzo cenne. Dlatego uważam, że warto skorzystać z usług biura nieruchomości M.T.M w Jaworznie.

Elżbieta K - 608483834


Serdecznie polecam Biuro Nieruchomości MTM. Pełen profesjonalizm i rzetelność Pana Andrzeja Kłosińskiego. Dziękuję za pomoc w zakupie mieszkania swoich marzeń :)

Monika G. - 531670909


Bardzo dobra i miła obsługa, rzetelna wycena, szybka sprzedaż, mieszkanie na gagarina zostało sprzedane w kilka dni, bardzo dobry kontakt, wszystkie informacje udzielają pomagają z wszystkimi formalnościami ! Najważniejsze NAJTAŃSZE BIURO Z JAKIM MIAŁEM DO CZYNIENIA. Polecam i bardzo dziękuje za pomoc w sprzedaży.

Michał K. kom.: 790262633


Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, ludzkie podejście do tematu :) Bardzo dziękujemy za kompleksową pomoc przy zakupie mieszkania na ulicy Grunwaldzkiej - bez pomocy biura byłoby to niemożliwe. Mimo trudnej sytuacji prawnej i finansowej udało nam się dobrnąć do szczęśliwego końca :) Z czystym sercem polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiamy ! Marta i Marcin kom.: 785631723


Doskonały kontakt i bezproblemowe przeprowadzenie transakcji sprzedaży domu. Wycena nieruchomości zadawalająca. Właściciel Biura Nieruchomości posiada wszystkie cechy, jakie powinien posiadać pośrednik nieruchomości – uczciwość, zaangażowanie oraz niską prowizję.  Każdemu klientowi życzę wyłącznie takiego pośrednika nieruchomości jakim jest Pan Andrzej Kłosiński wraz z jego personelem. Gorąco polecam !!!! 100 % POZYTYW !!!!

Janina J 661278962


Biuro Nieruchomości MTM to wzorowy przykład relacji sprzedający-kupujący. Znakomity pośrednik i godny rekomendacji! Współpraca z tą agencją to prawdziwa przyjemność! Najniższa prowizja !!!

Pozdrawiam,

Wojciech G kom.: 608156120


Pośrednik bardzo rzeczowy i konkretny. Prowizja niska w porównaniu z innymi biurami nieruchomości z Jaworzna i okolic. Gorąco polecam tę agencje nieruchomości.

Pozdrawiam, Zbigniew J kom.: 668971313


Transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła pomyślnie i rzetelnie. Polecam serdecznie usługi Biura Nieruchomości MTM.

Andrzej G kom.: 886975990


Rzetelna i miła obsługa, szybko i sprawnie działają, polecam wszystkim to biuro.

Małgorzata M kom.: 794991643


Profesjonalna obsługa, wszystko jasne, żadnych problemów , najniższa prowizja , dyspozycyjność i wysokie kompetencje właściciela Pana Andrzeja i jego asystentki Pani Renaty. Mimo trudnej sytuacji prawnej i finansowej udało mi się dobrnąć do szczęśliwego końca. Mieszkanie na Grunwaldzkiej zostało sprzedane. Pozdrawiam i bardzo dziękuję. POLECAM

Ewa 606677613


Bardzo dziękuje za pomoc w znalezieniu sensownego mieszkania w odpowiedniej cenie. Kontakt z właścicielem biura p. Andrzejem Kłosińskim bardzo profesjonalny. Załatwienie wszystkich spraw formalnych dotyczących mieszkania na bardzo wysokim poziomie. Polecamy!

788-398-126 – Mariusz Ł. i Aleksandra W.


Polecam biuro MTM Jaworzno, rzetelna współpraca, uczciwa prowizja za świadczone usługi, pomocna i uczynna pani Renata, dziękuje za pomoc w kupnie mieszkania i załatwienie wszelkich formalności panu Andrzejowi Kłosińskiemu

781-040-404   Apart 13 Zakopane


Polecam serdezcnie Biuro Nieruchomości MTM - początkowo planowaliśmy ominąć pośredników, ale wybór Pana Andrzeja był strzałem w 10-tkę! Rzetelnie, szybko i skutecznie. Nie musiałam się martwić o formalności, wszystko na najwyższym poziomie obsługi! Mieszkanie znalazło nabywcę w tym samym dniu, w którym zostało wystawione! Pan Andrzej oraz Pani Renata zawsze pomocni, mili i fachowi. Dodatkowo pomoc przy kredycie również lepsza niż indywidualnie w banku (sprawdziłam osobiście oferty bezpośrednio w bankach oraz przez pośrednictwo). Prowizja chyba najniższa jaka może być :-) POLECAM z czystym sercem

795125997 - Kasia M


Korzystam z usług Biura Nieruchomości MTM po raz drugi. Moja opinia jest bardzo pozytywna. Wprawdzie tym razem zakończenie transakcji trwało nieco dłużej ale profesjonalizm i znajomość procedur wspaniała.
Dziękuję i polecam

880-930-907 - Marcin Guja


Polecam Biuro Nieruchomości Mtm. Solidne doradztwo. Szybkość działania. Rzetelne podejście do Klienta.

512191559 - Marta Gałecka


Bardzo polecam Biuro Nieruchomości MTM. Rzetelnie, szybko i skutecznie. Od początku do końca klient jest w bardzo przyjazny sposób przeprowadzany przez wszystkie formalności. Konkurencyjna prowizja. Miejsce przyjazne seniorom. Rekomenduję Biuro Nieruchomości MTM jako firmę solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań związanych z obrotem nieruchomościami.

505092742 - Kasia Gierczyńska


Polecam z całego serca. Pan Andrzej i jego biuro pomogli mi sprawnie i bezproblemowow sprzedać mieszkanie. Błyskawicznie znaleźli klientów i towarzyszyli mi podczas całego procesu sprzedaży, służąc pomocą i radą. Pełen profesjonalizm, a przy tym wszystkim dobre, "ludzkie" podejście do zleceniodawcy. No i jako bonus - zniżka na prowizję ;)

 510329215 - Karolina


Pan Andrzej podszedł do sprzedaży bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Usługa wykonana ekspresowo. Bardzo polecam!

Pozdrawiam, wiktor.tuminski@gmail.com


Bardzo polecam usługi Biura Nieruchomości M.T.M. Fachowa obsługa, rewelacyjne warunki współpracy. Wszystko szybko, sprawnie i rzetelnie. Z takim Pośrednikiem kupno nieruchomości to prawdziwa przyjemność .

Gorąco Polecamy, 601-403-853 – Gabriel W.


Dziękujemy za sprzedaż mieszkania i pomoc w zakupie domu bardzo profesjonalna obsługa. Gorąco polecamy ;)

501830487 – Wanda N.


Pełen profesjonalizm, szybkie i sprawne przeprowadzenie transakcji. Polecam :)

606137913  - Karina O.


"Z biurem nieruchomości sprzedawałam dom już drugi raz. Każda sprzedaż była profesjonalna. Biuro dopilnowało wszelkich formalności dotyczących sprzedaży. Wspaniałe było rownież to, że nie mieszkając na terenie Jaworzna mogłam być spokojna, gdyż Pan Andrzej po otrzymaniu kluczy sumiennie pokazywał dom wszystkim zainteresowanym.Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta zachęcają do współpracy i powierzenia sprzedaży właśnie MTM- Panu Andrzejowi i solidnej Pracownicy Biura. Jeśli nie chcą Państwo długo czekać, załatwiać mnóstwa formalności samemu- z czystym sumieniem polecam MTM i Natalia"

Pozdrawiam, nataliadebowska@gmail.com


Polecam usługi Biura Nieruchomości MTM w Jaworznie.Profesjonalna obsługa,bezproblemowe przeprowadzenie transakcji i uczciwa prowizja.Zakup mieszkania został przeprowadzony bardzo szybko i sprawnie, nie przypuszczałam że w 14 dni można kupić mieszkanie i załatwić wszelkie formalności, a teraz tylko szczęśliwie sobie mieszkać. Dziękuję. Grażyna W. kom.: 515-214-684


Polecam.

karolina.hajduga@gmail.com


Fachowa i miła obsługa, krótkie terminy, minimum formalności i bardzo niskie prowizje.

Polcam,  572-929-144


SERDECZNIE POLECAM. Biuro Nieruchomości MTM to miła, rzetelna i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie właściciela pozwoliło na sprzedaż mieszkania w bardzo krótkim czasie. Wszystkie sprawy związane z przedmiotową sprzedażą załatwione zostały od samego początku do końca w bardzo przystępnej cenie. Polecam każdemu, kto potrzebuje skorzystać z usług pośrednika nieruchomości.

608363685 -  Agnieszka


Fachowa obsługa, szybki kontakt, monitorowanie sprawy na bieżąco. P O L E C A M !

450000386 -  Piotr


Pełen profesjonalizm. Pan Andrzej pilotował sprawę do samego końca po drodze pomagając rozwiązywać problemy. Cała transakcja monitorowana była na odległość prawie 500 km, mimo to wszystko poszło bardzo sprawnie. Mocno polecam.

Juzwa Grzegorz


Polecam. W zasadzie nie musiałem się niczym przejmować. Pan Andrzej wspiera kompleksowo i załatwia wszystko co jest potrzebne, informując o każdym kroku jaki podejmuje. Jedyne co trzeba zrobić, to pofatygować się do biura i zlecić sprzedaż, a następnie stawić się u notariusza przy podpisaniu umowy sprzedaży/kupna.

Łukasz Mat 793-488-773


Właściciel Pan Andrzej Kłosiński jest kompetentną, bardzo przyjazną klientowi osobą. Dzięki jego umiejętnościom i aktywności w branży nieruchomości w ciągu dwóch tygodni stałam się właścicielką mieszkania. Służył mi także pomocą w załatwianiu całego pakietu spraw "okołozakupowych". On po prostu LUBI LUDZI.

alicja.zradominska@gmail.com


Gorąco polecam! Profesjonalna obsługa, pomoc w załatwianiu wszystkich formaliści związanych ze sprzedażą mieszkania, ogromne zaangażowanie i rzetelność. Wysokie kompetencje pracowników biura pozwoliły na szybką sprzedaż mieszkania i uporanie się z dokumentacją. Jeszcze raz serdecznie polecam i dziękuje za profesjonalną i fachową obsługę!!!

731765190 – Natalia U.


Polecam Pana Andrzeja z całego serca. Trafiłam do niego z polecenia. Bardzo szybko z jego pomocą wybraliśmy mieszkanie idealne. Zna się na tym co robi jak nikt inny. Pomogli nam razem ze swoją pracownicą we wszystkim od A do Z. Sympatyczni i bardzo pomocni. Lepszego biura nie znajdziecie.

732-889-251  Mimma Ouch


Z biurem nieruchomości udało mi się szybko sprzedać nieruchomość. Pan Andrzej w profesjonalny sposób prowadził sprzedaż oraz niełatwe negocjacje. Właściciela charakteryzuje profesjonalizm oraz wysoka kultura. Potrafi fachowo doradzić oraz pomóc w załatwieniu wszystkich formalności. Zdecydowanie polecam :)
Pozdrowienia dla całego biura.

322090388 - Woj Sta


Najlepsze biuro nieruchomości. Najtańsza prowizja w mieście. Sprawnie i profesjonalnie.

793878144 - Ania Maj


Dziękujemy za profesjonalną obsługę i pomoc przy sprzedaży domu. Wspaniała współpraca z rzetelną firmą, fachowe doradztwo i sumienność. Polecamy wszystkim!

797386469 – M. CH.


Jestem bardzo zadowolona z doradztwa Pana Andrzeja i pomocy jaka otrzymałam w załatwianiu spraw związanych ze sprzedażą i zakupem nieruchomości. Fachowa obsługa i wielka pomoc w sprzedaży. Polecam to biuro nieruchomości w każdej sprzedaży, a także w zakupie. Na te czasy jest to człowiek naprawdę z dobrym sercem. Pani Renia pracująca w tym biurze zasługuje również na pochwale. Pomoże w każdej sprawie. Dziękuję serdecznie im za pomoc i szczerze ich polecam każdemu.

665162852 - Lubińska Grażyna


Polecam biuro nieruchomości MTM. Profesjonalna, miła i szybka obsługa wraz z wsparciem na każdym etapie załatwiania formalności cywilno - prawnych. Wszystkie sprawy zostały pokierowane w taki sposób, żeby uniknąć niepotrzebnej straty czasu. Dziękuję za współpracę
Pozdrawiam
604547799 - Trzaska Wojciech


Szybka i sprawna sprzedaż mieszkania. Obsługa a wysokim poziomie! Dziękujemy:)

697507066 - Andrzejewska Roksana


Dzięki Panu Andrzejowi udało mi się szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie. Polecam

791042368 - Bugajski Natan


Bardzo dobre rozeznanie w rynku nieruchomości i bezpieczeństwo transakcji na każdym kroku.

Mkm Reform


Bardzo profesjonalna obsługa, duża skuteczność przy transakcjach oraz miła atmosfera. Polecam współpracę z tym biurem.

Wiesław Budak


Doskonały kontakt oraz szybkie sfinalizowanie transakcji sprzedaży, aż trzech mieszkań!!!! Czyli wszystkie cechy, jakie powinien posiadać idealny pośrednik nieruchomości oraz jego zespół. Polecam

Daniel Drobniak


Polecam.
Z MTM kupiłem i po 10 latach sprzedałem to samo mieszkanie.
Obsługa fachowa i profesjonalna.

Piotr Stroński


Bardzo serdecznie polecam. W tych trudnych czasach udało się dość szybko sprzedać mieszkanie, mimo, iż sama próbowałam kilka miesięcy. (Niestety inflacja, i problemy z kredytami zrobily swoje.) Doradztwo Pana Andrzeja na najwyższym poziomie. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się skorzystać z ich pomocy, tylko próbowałam na własną rękę. Bardzo miła Pani Renata zawsze pomocna. Warto skorzystać z jej wiedzy i zaangażowania. Polecam z całego serca. 5/5

Aneta Jaromin


Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem